Skip to main content

SaldeoSMART dla Biur Rachunkowych

Scapaflow Consulting jest autoryzowanym partnerem SaldeoSmart

SaldeoSMART to nowoczesna platforma dla księgowych w biurach rachunkowych, która umożliwia odczytywanie danych z faktur wraz z elektronicznym obiegiem dokumentów. To także narzędzie dla przedsiębiorców do komunikacji z księgowością, wystawiania faktur i kontroli płatności.

Dzięki SaldeoSMART zyskujesz czas, eliminujesz błędy, poprawiasz jakość pracy księgowego.

  • Odczytywanie Dokumentów: Najskuteczniejszy system do odczytywania danych z papierowych i elektronicznych dokumentów (faktur, wyciągów bankowych, innych typów) zintegrowany z programami księgowymi i systemami klasy ERP.
  • Obieg Dokumentów: Inteligentny system do elektronicznego obiegu dokumentów księgowych miedzy biurem rachunkowym i firmą, wyposażony w mechanizmy odczytu (OCR) oraz elastyczny moduł nadawania uprawnień.
  • Komunikacja z klientem: Platforma do komunikacji biura rachunkowego i jego klientów, usprawniająca wymianę informacji – przesyłanie rozliczeń księgowych oraz przekazywanie dokumentów firmy. Zawiera także program do wystawiania faktur online dla klientów biura.
  • Panel Pracownika: Narzędzie niezbędne w każdej firmie, która wypłaca zaliczki dla pracowników. Umożliwia zarządzanie i rozliczanie zaliczek i dokonanych wydatków.